Author: follow

Aktori i famshëm i filmave aksion, Steven Seagal, i cili mendohet se ka afërsi me presidentin rus, Vladimir Putin, për shkak të dashurisë që të dy kanë për artet martciale, ka shfaqur mbështetjen e tij për veprimet e Rusisë ndaj Krimesë gjatë një interviste dhënë gazetës shtetërore ruse, “Rossiskaya Gazeta”. Sipas “The Moscoë Times”, Seagal, i cili aktualisht është duke xhiruar filmin e tij të ri në Rumani, ka thënë se “dëshira e Putinit për ta mbrojtur popullit rusisht-folës në Krime, asetet e tija dhe bazën ushtarake ruse të Detit të Zi në Sevastopol, është shumë e arsyeshme”.

Read More

Këngëtarja Sinitta tregoi gjoksin, ndërsa ishte duke hyrë në natën hapëse të “I Can’t Sing” në Londër. Ajo ishte së bashku me mikun e saj të X Factor, Louis Walsh. 50- vjeçarja u duk në siklet, por një fustan kaq i hapur natyrisht që rrezikon gjëra të tilla.

Read More

Modelja 27-vjeçare Alexandra Sereda është rrahur në mënyrë barbare nga i dashuri i saj, multimilioneri rus Pavel Ushanov, pasi i kërkoi të ndaheshin. Bosi i telekomunikacionit Pavel Ushanov, 33 vjeç, i cili është Presidenti i kompanisë ruse, Devino Telecom, shoqërohej me modelen Alexandra Sereda prej dy vitesh. Ai është zemëruar keq me vendimin e vajzës për tu ndarë, duke ndërmarrë një sulm brutal mbi 27-vjeçaren. Modelja ka treguar se Pavel Ushanov e ka goditur me grushta pa pushim për rreth 10 minuta

Read More

Siç raporton portali informativ A1on, i cili thirret në informatat e marra nga një lexues, në këto çaste zhvillohet një aksion i madh policorë në rrugën Cvetan Dimov që ndodhet pranë Qendrës tregtare Çairçanja. Gjithmonë sipas këtij portali informativ, thuhet se ka shumë të arrestuar mes të cilëve edhe një inspektor i policisë. Spekulohet se bëhet fjalë për bastisje të një dyqani, në të cilin dyshohet se janë larë para. Dëshmitarë okular për Portalb thonë se bëhet fjalë për shitoren “Ledikom”.

Read More

Malam Kamisu Baranda në Nigeri është arrestuar, mirëpo ai nuk mendon se ka kryer asgjë të pazakontë. Banori i një fshati në Nigeri, Malam Kamisu Baranda, është arrestuar. Shkaku? U kap duke bërë seks me një dhi, mirëpo vetë ai është i bindur që duhet të lirohet. Po, se sipas tij, i kërkoi fillimisht leje kafshës, që gjithmonë sipas tij, ia dha “miratimin”. Baranda është dorëzuar në polici nga kryeplaku i fshatit dhe tani është nën mbikëqyrjen e autoriteteve. Policia s’i ka marrë parasysh përpjekjet e tij për t’u shfajësuar, ndërkohë që ai ka deklaruar se nuk ka thyer asnjë…

Read More

Një grup i shakaxhinjve e kanë bërë një lojë jo të këndshme në llogari të kalimtarëve. Andrea e bukur ecë rrugëve me pantallona të ngushta, ndërsa bashkëpunëtori i saj e godet në prapanicë dhe menjëherë ikë. Andrea kthehet te kalimtari i panjohur duke e akuzuar. Se cilat janë reagimet, shikojeni videon

Read More